WYNIKI SPRAWDZIANU PO KL VI:  I MIEJSCE W GMINIE W 2015r


 Zapraszamy do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej!

Informuję ,iż na podstawie aktualnie obowiązujących przepisów prawnych od dnia 18 maja 2020 r. na terenie szkoły mogą odbywać się zajęcia rewalidacyjne dla uczniów z orzeczeniami. Mają one formę zajęć indywidualnych. Rodzic może podjąć decyzję o formie zdalnej tych zajęć lub formule stacjonarnej.
Od dnia 25 maja 2020 r. istnieje również możliwość realizacji zajęć opiekuńczo –wychowawczych  z możliwością zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I-II. Biorąc pod uwagę wytyczne MEN i GIS priorytetem będzie organizacja zajęć opiekuńczo –wychowawczych. Realizacja podstawy programowej kontynuowana może być w formie nauczania zdalnego.
W związku z powyższym proszę o zgłoszenia na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 21.05.2020 r. do godz.14.00 potrzeby organizacji tychże zajęć.
Druk zgłoszenia znajduje się tutaj.
Od dnia 25 maja 2020 r. uczniowie klas ósmych po zgłoszeniu  mogą uczestniczyć w indywidualnych lub grupowych konsultacjach z nauczycielami przedmiotów egzaminacyjnych z zachowaniem procedur sanitarnych obowiązujących w szkole.
W konsultacjach ze wszystkimi nauczycielami będą mogli brać udział także pozostali uczniowie klas od dnia 1 czerwca 2020 r. W  celu uniknięcia zagrożenia proszę o zgłaszanie udziału do nauczycieli przedmiotu. Na tej podstawie powstanie harmonogram konsultacji.

Z poważaniem
Małgorzata Iskra
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Owczarach