WYNIKI SPRAWDZIANU PO KL VI:  I MIEJSCE W GMINIE W 2015r


 Zapraszamy do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej!

robotyka (prowadzący: szkoła Robotowo):
wtorek: godz. 13.30 – 14.50

zajęcia tameczne (Centrum Tańca MI prowadząca p. Kinga Baran):
piątek: kl. 0 – godz. 13.35 – 14.20
kl. II, III – godz. 11.35 – 12.20
kl. IV – VII – godz. 14.20 – 15.05

Szkolny Klub Wolontariatu (opiekun – p. Kamila Maj):
czwartek: godz. 13.30 – 14.15

modelarstwo (prowadzący – p. Kazimierz Dziedzic):
poniedziałek: godz. 14.00 – 16.00

Szkolne Kolo Scrabble (prowadząca p. Małgorzata Patraszewska - Posyłek):
wtorek: kl. IV – VII – godz. 14.20 – 15.05
środa: kl. II – III: godz. 11.35 – 12.20

majsterkowanie (prowadzący: Szkoła Majsterkowania):
czwartek: 23 listopada, 11 stycznia, 22 marca, 24 maja, 7 czerwca

ceramika (prowadzący: Pracownia Angoba, p. Dorota Stolarzewicz):
zgodnie z harmonogramem zamieszczonym na tablicy ogłoszeń

dodatkowy język angielski:
w trakcie ustalania

judo:
w trakcie ustalania

Wszystkie zajęcia odbywają się na terenie Szkoły Podstawowej w Owczarach.

Nazwa zajęć Osoba prowadząca Termin/godziny

Odpłatność

 

„ Coś z niczego, czyli zrób to sam  - potrafisz” Magdalena Michalik

Poniedziałek

13.30 – 14.30

Składka miesięczna na materiały w zależności od potrzeb 10-15 zł.
Koło dziennikarsko – fotograficzno – reportażowe kl. 1-6 Wiktoria Dyna, opiekun Kamila Maj Poniedziałek
14.45 – 15.40
bezpłatne
Koło warcabowo – szachowe kl. 1-6 Dorota Stolarzewicz

Poniedziałek

13.30 – 14.30

bezpłatne
Zajęcia logopedyczne Anna Krzyżak

Wtorek

10.30 – 12.30

bezpłatne
„Już pływam – Małopolski Projekt Nauki Pływania”

Opiekun

Renata Borkowska

Wtorek

13.15 – 15.50

-------------
Robotyka kl. 4-6 Izabela Chmielewska – firma Humulus

Wtorek

13.45 – 15.15

20 zł./1 zajęcia
Zumba Kids kl. 0-6 Kamila Maj

Czwartek

11.35 – 12.20

bezpłatne
Języka angielski kl. 1 Deborah Marriott

Wtorek

12.35 – 13.20

5 zł/1 godzina
Język angielski kl. 2-3 Deborah Marriott

Czwartek

12.25 – 13.20

5 zł/1 godzina
Język angielski kl. 4-6 Deborah Marriott

Piątek

11.35 – 12.20

5 zł/1 godzina
Modelarstwo Kazimierz Dziedzic

Piątek

14.15 - 16.15

bezpłatne
Koło warcabowo – szachowe i matematyczne Ewa Ozga

Piątek

14.35 – 15.30

bezpłatne

Zajęcia taneczne z elementami  tańca towarzyskiego  grupa 1

Kl. 0-1

Szkoła tańca „Centrum Tańca M. Igielska”

Środa

13.35 – 14.20

130 zł/semestr

Zajęcia taneczne z elementami  tańca towarzyskiego  grupa 2

Kl. 2-3

Szkoła tańca „Centrum Tańca M. Igielska

Środa

14.25 – 15.10

130 zł/semestr

Judo      grupa 1

Beata Pepera

Małgorzata Tracz

Czwartek

13.30 – 14.15

20 zł/1 miesiąc

Judo      grupa 2

Beata Pepera

Małgorzata Tracz

Czwartek

14.20 – 15.05

20 zł/1 miesiąc

Cheerleaders

Kl. 4-6

Renata Borkowska

Poniedziałek

13.30 – 14.15

bezpłatne

Poniedziałek:
12:35-13:20   j.angielski  (kl 0)
13:25-14:15  żonglerka+taniec (kl 1-3)
14:15-15:10  żonglerka (kl 4-6)
15:10-16:00  taniec (kl 4-6)
16:00-16:50   nauka gry na instrumentach perkusyjnych (kl 4-6)


Wtorek:
13:30-14:15  j.angielski (kl 1-3)
14:15-15:15  klub odkrywców talentów (kl 0-6)


Środa
13:35-14:20  j.angielski (kl 4-6 grupa I)
14:20-15:05  j.angielski (kl 4-6 grupa II)


Czwartek:
13:30-14:15 zajęcia  kolczykowe (kl 0-3)
14:15-15:00  zajęcia  kolczykowe (kl 4-6)
15:00-16:00  szydełkowanie  (kl 0-6)


Piątek:
13:30-15:30  modelarnia (kl 1-6)