WYNIKI SPRAWDZIANU PO KL VI:  I MIEJSCE W GMINIE W 2015r


 Zapraszamy do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej!

Organizator: Oxford Sp z o.o , przedstawiciel w Polsce Amercom S.A. w Warszawie

Osiągnięcia:
1. Kategoria wiekowa – klasa III

Oskar Ślusarczyk – 92 pkt.
Damian Machnik – 80 pkt.
Bartosz Dudek – 76 pkt.
Tadeusz Pyrczak – 72 pkt.

2. Kategoria wiekowa - klasa IV
Kamil Litewka – 80 pkt.
Zofia Grodecka – 72 pkt.
Karol Pielka – 68 pkt.
Kacper Nowak – 60 pkt.

3. Kategoria wiekowa – klasa V
Filip Major – 100pkt (jako pierwszy uczeń w historii przeprowadzania testu uzyskał 100/100 pkt. Gratulujemy!)
Kinga Kociarz – 76 pkt.
Adrian Cieślik – 72 pkt.
Norbert Kociarz – 68 pkt.

4. Kategoria wiekowa – klasa VI

Michał Gomółka – 88 pkt.
Radosław Kochanowski – 88 pkt.
Daniel Kania – 76 pkt.
Aleksandra Sosnowska – 64 pkt.

Opiekun: Barbara Pełechacz

Organizator: GOPS i Biblioteka w Zielonkach
Data: 10 grudnia 2010r

Osiągnięcia:
1. Kategoria wiekowa - klasy 0-III
II miejsce: Sara Tabor kl. II
Wyróżnienie: Michalik Dominki kl. II, Kamila Banduła kl. 0 i Sebastian Bińczycki kl.0



Opiekunowie: Dorota Stolarzewicz i Lidia Olchawa



2. Kategoria wiekowa - klasy IV-VI
I miejsce: Aleksandra Sosnowska kl. VI
II miejsce: Kinga Kociarz kl. V
Wyróżnienie: Kamil Litewka kl. IV, Martyna Litewka kl. IV i Zofia Grodecka kl. IV


Opiekunowie: Andrzej Niemiec i Barbara Pełechacz

„Ekspert Ortografii”



Organizator: Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie
Data: 1 grudnia 2010r



Osiągnięcia:
XII miejsce: Filip Major kl. V



Opiekun: Małgorzata Iskra

„MOJA RECENZJA Z WYSTAWY KATARZYNY GAWŁOWEJ”



Organizator: Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach
Data: 23 listopada 2010r



Osiągnięcia:
II miejsce: Zofia Grodecka kl. IV
III miejsce: Kinga Kociarz kl. V i Aleksandra Sosnowska kl. VI



Opiekun: Małgorzata Iskra

Organizator: Zespół Szkół w Bibicach
Data: 28 września 2010r

Osiągnięcia:
I miejsce: Dominik Dziechciarz kl. II
II miejsce: Julia Nowak kl. II i Dawid Nowakowski kl. II

Opiekun: Dorota Stolarzewicz