WYNIKI SPRAWDZIANU PO KL VI:  I MIEJSCE W GMINIE W 2015r


 Zapraszamy do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej!

Organizator: Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach

Miejsce: Centrum Integracji Społecznej w Zielonkach

Data: 13 listopada 2012

Kategoria „Wokaliści 7-10 lat”

III miejsce – Karolina Zając (kl I)

Udział:
Kamila Banduła (kl I)
Kamil Sieńko (kl II)

Opiekun:
Lidia Olchawa

Organizator: Małopolski Szkolny Związek Sportowy w Krakowie

Współorganizatorzy : PSZS Nowy Targ, Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ, PSZS Limanowa


Data: 5 października 2012

Osiągnięcia:

Kategoria: Szkoły Podstawowe

Klasa IV:

Dawid Nowakowski – 19 miejsce

Klasa V:

Bartosz Dudek – 25 miejsce

Opiekun:

Renata Borkowska

Organizator: Starostwo Powiatu Krakowskiego, CKiS w Krzeszowicach przy współpracy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Jedynka” i Gimnazjum nr 1 w Skawinie.

Data: 27 września 2012

Osiągnięcia:

Kategoria: Szkoły Podstawowe

Klasa IV:

Dawid Nowakowski – V miejsce (kwalifikacja do Wojewódzkich jesiennych biegów przełajowych)

Klasa V:

Bartosz Dudek – I miejsce (kwalifikacja do Wojewódzkich jesiennych biegów przełajowych)

Jan Rostworowski – udział

Klasa VI:

Mikołaj Niedziela – udział

Opiekun:

Renata Borkowska

Organizator: Zespół Szkół w Woli Zachariaszowskiej

Data: 25 września 2012

Osiągnięcia:

Kategoria: Szkoły Podstawowe

Klasa IV:
Dawid Nowakowski – II miejsce (kwalifikacja do Powiatowych Biegów Przełajowych)

Klasa V:
Bartosz Dudek – I miejsce (kwalifikacja do Powiatowych Biegów Przełajowych)
Jan Rostworowski – V miejsce (kwalifikacja do Powiatowych Biegów Przełajowych)

Klasa VI:
Mikołaj Niedziela – II miejsce (kwalifikacja do Powiatowych Biegów Przełajowych)

Opiekun:
Renata Borkowska

Organizator: Centrum Kultury i Promocji w Zielonkach

Data: 20 czerwca 2012

Kategoria: klasy I – III (warcaby)

II miejsce : Oskar Skwara kl.II (SP Owczary)

Kategoria: klasy IV-V (szachy)

I miejsce : Bartosz Dudek kl.IV (SP Owczary)

Opiekun:
Ewa Ozga