WYNIKI SPRAWDZIANU PO KL VI:  I MIEJSCE W GMINIE W 2015r


 Zapraszamy do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej!

Organizator: Starostwo Powiatu Krakowskiego, CKiS w Krzeszowicach przy współpracy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Jedynka” i Gimnazjum nr 1 w Skawinie.
Data: 30 września 2015
Kategoria: Szkoły Podstawowe

Osiągnięcia:
Klasa IV (dziewczęta):
Kamila Banduła – 15 miejsce (startowało 45 zawodniczek)
Klasa IV (chłopcy):
Kacper Dudek (uczeń kl II) – 16 miejsce (startowało 56 zawodników)
Adrian Sosnowski – 35 miejsce (startowało 56 zawodników)
Klasa V (chłopcy):
Szymon Bińczycki – 25 miejsce (startowało 43 zawodników)
Klasa VI (dziewczęta):
Bogumiła Wieczorek – 32 miejsce (startowało 47 zawodniczek)
Klasa VI (chłopcy):
Krystian Machnik – wycofany z rywalizacji z powodu kontuzji

Opiekun:
Renata Borkowska

Organizator: Zespół Szkół w Woli Zachariaszowskiej
Data: 22 września 2015
Osiągnięcia:
Kategoria: Szkoły Podstawowe


Klasa IV (dziewczęta):
Kamila Banduła – III miejsce (kwalifikacja do Powiatowych Biegów Przełajowych)


Klasa IV (chłopcy):
Kacper Dudek (uczeń kl II) – I miejsce (kwalifikacja do Powiatowych Biegów Przełajowych)
Adrian Sosnowski – V miejsce (kwalifikacja do Powiatowych Biegów Przełajowych)
Kamil Michalik – VIII miejsce


Klasa V (chłopcy):
Szymon Bińczycki – VI miejsce (kwalifikacja do Powiatowych Biegów Przełajowych)


Klasa VI (dziewczęta):
Bogumiła Wieczorek – VI miejsce (kwalifikacja do Powiatowych Biegów Przełajowych)


Klasa VI (chłopcy):
Daniel Grzesikowski – V miejsce (pk)
Krystian Machnik – VII miejsce (kwalifikacja do Powiatowych Biegów Przełajowych)
Oskar Skwara – XII miejsce


Opiekun:
Renata Borkowska

Data: 3 marca 2015

Osiągnięcia:

Kategoria: klasy IV - VI

Dominik Michalik – bardzo dobry wynik i nagroda rzeczowa

uczestnicy: Kamila Cieślik, Kamil Sieńko, Szymon Bińczycki, Szymon Miękina, Dominik Dziechciarz, Oskar Skwara

Opiekun:
Ewelina Paluch

Organizator: Zespół Szkół w Woli Zachariaszowskiej
Data: 13 maja 2015

Kategoria: soliści klasy IV - VI

Udział: Kamil Sieńko

Kategoria: zespoły klasy I – III

I miejsce: Klasa I w składzie: Kacper Dudek, Martyna Sieńko, Roksana Maj, Natalia Krasicka, Danuta Wieczorek, Julia Kluczewska, Paulina Żurek, Patrycja Dragow, Kamil Grzesikowski, Jan Dunikowski, Oliwia Rusinowska, Michał Sosnowski

II miejsce: Kamila Banduła i Karolina Zając (kl III)


Opiekun
: Ewelina Paluch