WYNIKI SPRAWDZIANU PO KL VI:  I MIEJSCE W GMINIE W 2015r


 Zapraszamy do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej!

Organizator: Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach
Data: 8 marca 2016
Jury: : Małgorzata Krzysica - przewodnicząca Jury, aktorka Teatru Ludowego, Jan Nosal - aktor Teatru Ludowego, Rafał Szumski - aktor Teatru Groteska
Kategoria „Recytacja klasa IV - VI”
Wyróżnienie: Mateusz Kolarski
Kategoria Poezji Śpiewanej
Wyróżnienie: Kamil Sieńko
Udział wzięli również uczniowie : Kamila Banduła i Olimpia Karhan

Opiekun:
Małgorzata Iskra

Organizator: Szkoła Podstawowa w Owczarach
Data: 11 stycznia 2016 (ogłoszenie wyników)
Kategoria: klasy I - IV
Kategoria kl II:
III miejsce: Roksana Maj
Wyróżnienie: Kamil Grzesikowski, Jan Dunikowski
Kategoria kl III:
III miejsce: Aleksandros Karhan
Wyróżnienie: Jędrzej Bojarski, Szymon Nowakowski
Kategoria kl IV:
Wyróżnienie: Olimpia Karhan
Opiekunowie: Beata Nurek, Dorota Stolarzewicz

Organizator: Zespół Szkół w Bibicach
Data: 18 listopada 2015
Kategoria: Praca samodzielna
Kategoria kl II:
III miejsce praca zbiorowa: kl II praca pt „Muchomory” wykonana w składzie: Danuta Wieczorek, Oliwia Rusinowska, Kamil Grzesikowski, Natalia Krasicka, Roksana Maj, Martyna Sieńko, Kacper Dudek, Julia Kluczewska, Patrycja Dragow, Paulina Żurek, Jan Dunikowski
Kategoria kl III:
Wyróżnienie praca zbiorowa: kl III praca pt „Choinki” wykonana w składzie:
Jędrzej Bojarski, Igor Ślusarczyk, Szymon Nowakowski, Alex Karhan, Jakub Skoczylas
Opiekunowie: Beata Nurek, Dorota Stolarzewicz

Organizator: Małopolski Kurator Oświaty
Data: 9 listopada 2015

Kategoria
: Klasy VI:
Kamila Cieślik – 82% (awansowała do etapu rejonowego, w którym zdobyła 45% punktów)
Miriam Dunikowska - udział
Oskar Skwara - udział
Krystian Machnik - udział


Opiekun
:
Ewa Ozga

Organizator: Szkoła Podstawowa w Owczarach

Data: 4 listopada 2015 (ogłoszenie wyników)

Jury: Dorota Stolarzewicz, Beata Nurek, Andrzej Niemiec

Osiągnięcia:

Kategoria: klasy I - III

I miejsce:
Filip Sieńko – kl. I
Roksana Maj – kl II

II miejsce:
Martyna Sieńko – kl. II
Nikodem Słaboński – kl. I

III miejsce:
Paulina Żurek – kl. II

Wyróżnienia:
Aleksandra Tomczyk – kl. I
Szymon Nowakowski – kl. III


Opiekun:
Andrzej Niemiec