WYNIKI SPRAWDZIANU PO KL VI:  I MIEJSCE W GMINIE W 2015r


 Zapraszamy do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej!

Konkurs Jesień w Raju
ogłoszony przez Wydawnictwo Zakamarki
został rozstrzygnięty!
9

Do 27 listopada czekaliśmy na relacje z zajęć przeprowadzonych w oparciu o serię książek Przygody w Raju. Otrzymaliśmy sporo ciekawych prac, wybór zwycięzców był naprawdę niełatwy!

Uznaliśmy, że na główną nagrodę zasługują trzy biblioteki – wybór pomiędzy nimi okazał się niemożliwy – dlatego podnieśliśmy pulę przeznaczoną na główną nagrodę i podzieliliśmy ją na trzy, w związku z czym każda ze zwycięskich placówek otrzymuje voucher na książki o wartości 250 PLN.

 3 równorzędne pierwsze nagrody główne otrzymują:
(kolejność alfabetyczna):

  1. Biblioteka Publicznej Szkoły Podstawowej nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Opolu – za zaangażowanie rozmaitych osób do czytania dzieciom oraz wykonanie animacji poklatkowej
  2. Biblioteka Szkoły Podstawowej nr 13 w Toruniu – za użycie rozmaitych metod pracy z książką: teatrzyku Kamishibai, animacji komputerowej, tworzenia lapbooka
  3. Biblioteka Szkoły Podstawowej nr 23 w Toruniu – za zaangażowanie rodziców i dzieci i zbudowanie gigntycznego Osiedla Przyjażni

 Przyznaliśmy także 4 wyróżnienia I stopnia:
(kolejność alfabetyczna):

  1. Biblioteka Szkolna w Szkole Podstawowej im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Owczarach
  2. Biblioteka Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Gryfinie
  3. Biblioteka Szkoły Podstawowej nr 321 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7 w Warszawie
  4. Gminna Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Mierzęcicach

Wyżej wymienione biblioteki otrzymują nagrody w postaci 3 książek (dowolne tytuły do wyboru z naszej oferty).

Oraz 4 wyróżnienia II stopnia (kolejność alfabetyczna):

  1. Biblioteka Szkolna Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 8 w Warszawie
  2. Biblioteka w Szkole Podstawowej im. Świętej Matki Teresy z Kalkuty w Cholerzynie z filią w Mnikowie
  3. Centrum Kultury i Biblioteka im. Powstańców Wielkopolskich w Opalenicy
  4. Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Konstantego Prusa w Rybniku

 Wyżej wymienione biblioteki otrzymują nagrody w postaci 1 książki (dowolny tytuł do wyboru z naszej oferty).

 Pozostałe biblioteki uczestniczące w konkursie otrzymają drobne upominki.

Wszystkim gratulujemy świetnych pomysłów!

Organizator: Szkoła Podstawowa w Owczarach

Data: 7 listopada 2016 (ogłoszenie wyników)

Jury: Dorota Stolarzewicz, Andrzej Niemiec

Osiągnięcia:

Kategoria: klasy I - III

I miejsce:
Zuzanna Glinka – kl I

II miejsce:
Paulina Pagacz – kl II

III miejsce:
Filip Sieńko – kl II
Oliwia Habas – kl II

Wyróżnienia:
Karol Szostek – kl I

Opiekun:
Andrzej Niemiec

Data: maj 2016 (ogłoszenie wyników)
Osiągnięcia:

Kategoria Benjamin (kl VI):

Kamila Cieślik – 67,50 pkt

Kategoria Maluch (kl IV):

Kamila Banduła – 46,25 pkt

Kategoria Maluch (kl III):

Igor Ślusarczyk – 67,50 pkt

Kategoria Żaczek (kl II):

Jan Dunikowski – 70 pkt (wyróżnienie)
Roksana Maj – 64,50 pkt
Kacper Dudek – 63,75 pkt
Patrycja Dragow – 50 pkt

Opiekun:

Ewa Ozga

Organizator: Akademia Młodych Odkrywców

Data
: maj 2016 (ogłoszenie wyników)

Osiągnięcia
:
Wyróżnienia:
Igor Ślusarczyk kl III – 85,42%

Uczestnicy nagrodzeni dyplomem:

Wojciech Posyłek kl I – 80,56%
Patrycja Dragow kl II – 70,83%
Jan Dunikowski kl II – 66,67%
Roksana Maj kl II – 52,78%
Alicja Dziechciarz – 47,92%
Szymon Bińczycki -70,21%

Opiekun
:
Ewa Ozga

Organizator: Zespół Szkół w Woli Zachariaszowskiej

Data: 19 maja 2016

Kategoria: zespoły klasy IV – VI

III miejsce: Kamila Banduła i Karolina Zając (kl IV)

Opiekun: Marta Wojtas