WYNIKI SPRAWDZIANU PO KL VI:  I MIEJSCE W GMINIE W 2015r


 Zapraszamy do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej!

swietlikiSzanowni Państwo, 

bardzo serdecznie dziękujemy Państwu za cierpliwość w związku z terminem testu konkursowego Świetlika w edycji 2020. Zdecydowaliśmy, że test dla klas 1-7 odbędzie się 22 września 2020 r.

W związku z tym, że testy są już w Państwa szkołach i w dalszym ciągu jest to edycja 2020, uczniowie napiszą konkurs na poziomach, na których zostali zgłoszeni do testu w marcu.
Zatem np. trzecioklasiści z marca będą pisali test dla trzeciej klasy, będąc formalnie w klasie czwartej. 

Istnieje również opcja edycji istniejących zapisów - w tym celu prosimy o kontakt mailowy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). 

Informacja dotycząca klas 8

Oczywiście ósmoklasiści nie mogą napisać testu we wrześniu. Po wielu telefonach od rodziców chcemy zaproponować Państwu następujące rozwiązania: 

1) chętni uczniowie klas ósmych będą mogli napisać test ostatniego dnia egzaminów, o dogodnej dla Państwa szkoły godzinie, dnia 18 czerwca 2020 r. 
2) pieniądze za opłatę konkursową uczniów klas ósmych, którzy nie zechcą przystąpić do konkursu w czerwcu zostaną zwrócone na podane przez koordynatora konto. 

W obu przypadkach prosimy o kontakt mailowy. W przypadku kiedy zdecydujecie się Państwo przeprowadzić test dla klas ósmych jeszcze w czerwcu musimy bardzo indywidualnie podejść do sprawy testów. Koperty z testami przesłane w marcu niestety nie mogą zostać naruszone. 

Będziecie Państwo mogli wykorzystać do odesłania kart odpowiedzi etykiety DPD dołączone do przesyłek z testami. Postaramy się opracować wyniki w tempie ekspresowym. 

W przypadku rezygnacji klas ósmych z pisania testu prosimy o przesłanie maila z kodem szkoły oraz numerem konta na jakie ma zostać zwrócona opłata. Jeśli była wystawiona faktura, przed zwrotem opłaty wystawimy Państwu fakturę korygującą, której podpisany przez przedstawiciela szkoły skan będzie musiał zostać do nas odesłany. Zwrot opłaty zostanie wykonany dopiero po otrzymaniu skanu. 

Oczywiście może się zdarzyć, że np. z dwóch uczniów w szkole 1 będzie chciał pisać w czerwcu, a drugi nie. Wtedy oczywiście jedną opłatę zwrócimy bez problemu. 

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny pod numerem 730 100 301.  

Z poważaniem, 
Justyna Kniaź 
Biuro Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik®" 

 

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
Fundacja Akademia IBSE
KRS 0000756000
Kontakt z organizatorem
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 730 100 301