WYNIKI SPRAWDZIANU PO KL VI:  I MIEJSCE W GMINIE W 2015r


 Zapraszamy do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej!

W dniu 18.12.2019 naszą szkołę odwiedziła pani ze schroniska dla zwierząt w Bolesławiu. Jej wizytę poprzedziła akcja  zbiórki karmy, koców i zabawek dla piesków ,prowadzona w naszej szkole. Podczas spotkania z dziećmi pani przedstawiła zdjęcia ze schroniska i opowiedziała nam o swojej pracy. Poznaliśmy procedurę którą przechodzą zwierzęta kiedy trafią do schroniska, zobaczyliśmy jak wyglądają kudłate  czworonogi po wizycie u psiego fryzjera. Pani pokazała również jak należy a jak nie należy witać się z psem, wyjaśniła co w psim języku znaczą różne zachowania.  W związku z nadchodzącymi świętami  Pani  podkreśliła , że PIES TO NIE PREZENT, którym można się pobawić a potem odłożyć i dodała że dużo zwierząt które na święta są zabierane ze schroniska wraca tam po świętach.