WYNIKI SPRAWDZIANU PO KL VI:  I MIEJSCE W GMINIE W 2015r


 Zapraszamy do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej!

13 października 2016 roku w naszej szkole odbyło się szczególne wydarzenie. W tym dniu nasze najmłodsze dzieci zostały uroczyście przyjęte do grona uczniowskiego. Pierwszaki pięknie zaprezentowały się w występie artystycznym przygotowanym pod okiem swojej wychowawczyni pani Doroty Stolarzewicz. Wykazali się szeroką znajomością zagadnień matematycznych, polonistycznych, przyrodniczych i innych ważnych w edukacji szkolnej czym udowodnili swoją gotowość dołączenia do bractwa szkolnego. Po części artystycznej odbyło się uroczyste ślubowanie pierwszaków oraz ważny dla nich moment – pasowanie na ucznia Szkoły Podstawowej w Owczarach.
Po wystąpieniu pierwszoklasistów nastąpił bardzo miły moment, a mianowicie pani dyrektor Małgorzata Iskra uhonorowała nagrodą dyrektora szkoły panią Dorotę Stolarzewicz (nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej) oraz panią Elżbietę Bandułę (sekretarz szkoły) życząc paniom dalszych sukcesów w pracy i szczęścia w życiu osobistym. Następnie na swoje ręce przyjęła życzenia skierowane do całego Grona Pedagogicznego oraz pracowników szkoły złożone przez przewodniczącą Rady Rodziców panią Małgorzatę Patraszewską - Posyłek.
W dalszej części uroczystości Samorząd Uczniowski złożył życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły oraz zaprezentował się w krótkim programie rozrywkowym. Na koniec wszyscy uczniowie z klasy V i VI zaśpiewali radosną piosenkę dedykowaną nauczycielom.
Ukoronowaniem tego szczególnego dnia było słodkie przyjęcie dla dzieci z klasy pierwszej przygotowane przez rodziców, na które zaproszenie otrzymali również wszyscy nauczyciele i pracownicy szkoły. Były pyszne ciasta, kawa, herbata a przede wszystkim serdeczna domowa atmosfera. Grono Pedagogiczne bardzo serdecznie dziękuje wszystkim rodzicom za miłe życzenia, poczęstunek oraz zaangażowanie w życie szkoły okazywane na co dzień.

Serdecznie zapraszamy do galerii zdjęć!