WYNIKI SPRAWDZIANU PO KL VI:  I MIEJSCE W GMINIE W 2015r


 Zapraszamy do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej!

Dzięki uprzejmości i ogromnym staraniom p.Eweliny i Andrzeja Dziechciarzów uczniowie naszej szkoły z klas od II do VI mieli wielką przyjemność zwiedzić Port Lotniczy w Balicach. Zachwyt w ich oczach podczas zwiedzania był w pełni uzasadniony. Podczas wycieczki dzieci poznały fakty historyczne związane z lotnictwem i historią Portu Lotniczego im. Jana Pawła II w Balicach, tajniki pracy lotniska, obowiązujące procedury, zawody osób pracujących na lotnisku. Ogromne zdziwienie u nich wywołał fakt, że tak ogromna rzesza ludzi zaangażowana jest w bezpieczeństwo i prawidłowe funkcjonowanie komunikacji lotniczej.
Kolejnym punktem wycieczki było zwiedzanie Wieży Kontroli Lotów, z której można obserwować start i lądowania samolotów oraz Lotniskowej Służby Ratowniczo- Gaśniczej, gdzie można było zobaczyć pracę ratowników i ich sprzęt, za pomocą którego każdego dnia strzegą bezpieczeństwa podróżujących. Bardzo serdecznie dziękujemy pracownikom Portu Lotniczego za wspaniałe przyjęcie nas, otwartość i serdeczność okazywaną nam na każdym kroku.
Szczególne podziękowania kierujemy do wspomnianych już wcześniej organizatorów dzisiejszej wyprawy:
Pani Ewelino, Panie Andrzeju jeszcze raz serdecznie dziękujemy!!!!
Równie serdeczne podziękowania kierujemy do jak zawsze niezawodnych i wspierających nas w opiece nad dzieciakami p. Małgorzaty Patraszewskiej - Posyłek i p.Ewy Maj - Ślusarczyk.


Serdecznie zapraszamy do galerii zdjęć!