WYNIKI SPRAWDZIANU PO KL VI:  I MIEJSCE W GMINIE W 2015r


 Zapraszamy do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej!

Nasza szkoła postanowiła w tym roku wziąć udział w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Empik stanowiącym wsparcie dla bibliotek pt „Książki są fajne i kropka”.
Najmłodsi mieszkańcy Owczar, uczniowie Szkoły Podstawowej im. Eugeniusza Kwiatkowskiego są prawdziwymi MOLAMI KSIĄŻKOWYMI. Kochają i dbają o swoje czytadła, cieszą się z codziennych spotkań czytelniczych organizowanych w szkole. Z radością pozują ze swoimi ulubionymi lekturami. W kropce znalazł się komputer, ponieważ w naszej szkole uczniowie w wolnych chwilach zdecydowanie częściej sięgają właśnie po książkę... Bo książki są fajne i kropka!!!

Dlatego prosimy serdecznie wszystkich naszych sympatyków o głosowanie w powyższym konkursie na naszą szkołę. Poniżej link do głosowania (dziennie można oddać tylko jeden głos):


http://www.empik.com/kultura/biblioteka/szkola-podstawowa-im-eugeniusza-kwiatkowskiego/

 

konkurs dla bibliotek