WYNIKI SPRAWDZIANU PO KL VI:  I MIEJSCE W GMINIE W 2015r


 Zapraszamy do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej!

Ach co to był za dzień! Nasze skromne owczarskie progi odwiedziła dzisiaj pani Magdalena Śliwa – medalistka Mistrzostw Polski, dwukrotona zdobywczyni złotego medalu Mistrzostw Europy, wybitna polska siatkarka, rekordzistka pod względem liczby rozegranych meczów w reprezentacji kraju. Spotkanie rozpoczęliśmy od zapoznania z panią Magdaleną, a następnie nasi uczniowie zadawali mnóstwo pytań dotyczących jej kariery sportowej, zainteresowań oraz pracy trenerskiej, na które nasza bohaterka odpowiadała bardzo wyczerpująco. Zaprezentowała naszym uczniom swój dorobek medalowy z najważniejszych sportowych imprez, w których brała udział. I tak mogliśmy zobaczyć i dotknąć medale z Mistrzostw Europy, Mistrzostw Polski oraz z czasów gry w lidze włoskiej, kiedy to zdobyła z drużyną Puchar Włoch i Puchar Zdobywców Pucharów. Wielką i zarazem bardzo miłą niespodzianka były dla naszych uczniów drobne prezenty przyniesione przez panią Magdalenę. Tak więc nasi uczniowie są obecnie dobrze wyposażeni w sprzęt do aktywnego kibicowania na meczach siatkówki  Otrzymaliśmy również w prezencie piłkę siatkową z autografem pani Magdaleny oraz mini zestaw do gry w piłkę siatkową.
Po części uznanej przez nas za bardziej oficjalną nastąpił czas rozdawania przez naszą mistrzynię autografów oraz robienia wspólnych pamiątkowych zdjęć zarówno z uczniami jak i gronem nauczycielskim i pracownikami obsługi.
Następnie spotkaliśmy się na szkolnym boisku, gdzie pod wykwalifikowanym okiem pani Magdaleny nasi uczniowie dokonywali prób odbijania piłki. Następnie klasy starsze rozegrały mini mecz Dziewczęta kontra Chłopcy i w tej rozgrywce lepsza okazała się płeć piękna. Nasi młodzi uczniowie z klas 0-III dzielnie nam kibicowali.
Bardzo serdecznie dziękujemy pani Magdalenie Śliwie za poświęcony nam czas, który dla całej naszej społeczności był niezapomnianym przeżyciem. Dziękujemy również pani Małgorzacie Patraszewskiej – Posyłek za zorganizowanie spotkania, gdyż bez jej inicjatywy nie doszłoby do tego wspaniałego wydarzenia.