WYNIKI SPRAWDZIANU PO KL VI:  I MIEJSCE W GMINIE W 2015r


 Zapraszamy do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej!

Jaki dzisiaj dzień wspaniały - najprawdziwsze święto!
Widzę Babcie tak szczęśliwą – pięknie uśmiechniętą.
Dziadek taki elegancki pięknie ogolony,
To dla Babci – mojej Babci czyli swojej żony !

 

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły… Niezwykły dla wszystkich babć, dziadków, wnuczek i wnuków.
Uczniowie naszej szkoły wyjątkowo uroczyście obchodzili w tym roku Dzień Babci i Dziadka… A wszystko odbyło się w ostatni czwartek stycznia 2015 roku, w Budynku Wielofunkcyjnym „Dolina Owczar”. Niezwykle licznie przybyłych, szanownych gości jako pierwszy przywitał i złożył życzenia Pan dyrektor. W swych słowach podkreślił, jak ważną rolę w życiu każdego człowieka, zarówno tego najmłodszego jak i tego nieco starszego, odgrywają babcie i dziadkowie.
Po tych słowach wstępu rozpoczęło się iście bajkowe popołudnie… Na scenie wystąpili wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej w Owczarach. Uczniowie z klas 0-3 wraz ze swymi Wychowawczyniami przygotowali przedstawienie pt. „Jaś i Małgosia”. Były też pełne uśmiechu, radości i wzruszeń piosenki oraz wiersze. Niezłego zamieszania na scenie narobili swoimi szalonymi tańcami nasi najmłodsi „uczniowie” z oddziału przedszkolnego.
Swoje babcie i swych dziadków nie mniej uroczyście honorowali także uczniowie starszych klas. Wraz z Panią Małgorzatą Iskrą przygotowali swój program artystyczny, dzięki któremu wszyscy zgromadzeni jeszcze przez chwilę mogli poczuć świąteczno-noworoczną atmosferę.
Wszyscy, zarówno Ci młodsi jak i starsi artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.
Tradycyjnie już pragniemy złożyć serdeczne podziękowanie wszystkim rodzicom zaangażowanym w przygotowanie poczęstunku a wszystkim BABCIOM i DZIADKOM jeszcze raz złożyć najserdeczniejsze życzenia.